THE GERMAN DREAM

about-us

درباره ما

The German dream, made in Germany! We connect. 

شما می خواهید در آلمان در حرفه ی آموخته ی خود مشغول به کار شوید و در موارد اداری مانند تهیه و تدوین اسناد برای ویزا نیاز به پشتیبانی دارید؟ یا در زمینه ی جستجوی شغل مناسب ، تایید مدارک تحصیلی یا کاری کسب شده در خارج از کشور نیاز به مشاوره و کمک دارید؟ آیا می خواهید در آلمان تحصیل کنید و از بروکراسی و مراحل پیچیده آن سردرگم شده اید؟ آیا تمایل دارید که از خدمات حرفه ای برای فرزندان خود که قصد تحصیل در آلمان را دارند بهرهمند شوید؟ یا شما در حال حاضر در آلمان زندگی می کنید و در زمینه هایی از زندگی روزمره ، در موضوعات اداری و موارد مشابه به مشاوره یا پشتیبانی فنی نیاز دارید؟ پس به انتخاب مناسبی روی آورده اید. سالها تجربه ی کاری ما را برای خدمت رسانی به شما شریک کاملی می کند. پس هرگز امیدواری خود را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید.

خدمات

01

پشتیبانی حرفه ای جهت تحصیل شما یا فرزندانتان در دانشگاه های آلمان.

02

آیا تمایل دارید در زمینه ای که در آن تحصیل کرده اید در آلمان مشغول به کار شوید؟ ما به شما کمک خواهیم کرد به هدف خود برسید.

03

حتی در زندگی روزمره شما در آلمان ،مشکلات و سؤالاتی ایجاد می شوند که باعث سردرگمی شما خواهند شد. ما مشکلات شما را حل خواهیم کرد.

تمایل دارید با شرکت ما تماس بگیرید؟

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت. شما همچنین میتوانید سوالات خود را از طریق ایمیل ارسال نمایید.